Mazda CX-3 отримує друге оновлення, включаючи виправлений інтер’єр

МАЗДА дала гарячого продажу CX-3 невеликого позашляховика, його друге оновлення впродовж багатьох років, з змінами, включаючи виправлений стиль, вдосконалену інтер’єр, модернізацію двигуна та динамічні поліпшення.

Виступаючи перед GoAuto, старший менеджер зі зв’язків з громадськістю Mazda Sonia Sonia Сингх підтвердив, що модернізований CX-3 буде локальним, проте попереджає, що зміни можуть відрізнятися від тих, що відображаються за кордоном.

«Mazda завжди прагне розвивати та оновлювати свій продукт відповідно до споживчих вимог», — сказала вона. «Ми будемо вивчати оновлення CX-3 в Австралії до кінця цього року.

«Америці нам потрібні різні потреби, тому оновлення, швидше за все, дещо відрізнятиметься».

Виявлений на автосалоні Нью-Йорка на минулому тижні, CX-3 стюардів у рестайлінговій передній решітці вставки, яка складається з чотирьох горизонтальних люків замість старого вигляду семигранників.

Trainspotters також помітить CX-3 нові хромові акценти, які фланг переднього бампера і лінії бокових молдингів, а також його перероблені світлодіодні ліхтарі та металеві 18-дюймові легкосплавні диски.

Подивіться трохи ближче, а пінічно-чорна обробка застосована до B- і C-стійок, а також передніх факелів під фонари. Тим часом бархатна фарба Soul Red Crystal тепер розташована в списку опцій.

Всередині, оновлення є більш значними, підштовхнуло включення гальмування електричного парку з функціями автоматичного утримання, котрий звільнило космос каюти та спонукало redesign центру stack та console.

Зокрема, було додано центральний накопичувач з інтегрованим підлокітником, тоді як чашечки тепер розташовані далі вперед, а перемикач передач має більш простий вигляд.

Фронт садять були перероблені — знов — роблячи їх більш широкі, більш тверді та більше підтримуючі ніж раніше, в той час, як високі специфікації класи доступні з білою або чорною повною-шкірою оббивка з високо-gloss плетучим трубопроводом вперше.

Застосування сірого замшеподібного матеріалу продовжують поширюватися, тепер охоплюють приладові панелі на додаток до звичайних дверей.

Крім того, до вентиляційного отвору висуваються червоні акценти, що заміняють попередні піаніно-чорні висвітлення. Задні пасажири також мають доступ до центрального підлокітника з вбудованими чашками.

Рівні шуму, вібрації та жорсткості (NVH) були зменшені завдяки реконструйованим низькопрофільним шинам і модернізованим дверним швам, а також більш товстими дверними панелями, заднім склом і хедлайнером.

Тим часом, чотирициліндрові бензинові та дизельні двигуни CX-3 були вдосконалені, а 2,0-літровий бензин із природним імпульсом збільшує крутний момент на всіх швидкостях двигуна, одночасно підвищуючи ефективність використання палива та зменшуючи внутрішнє тертя.

Як наслідок, пікові потужності для моделі американського ринку збільшилися до 110 кВт потужності та 201 Нм крутного моменту, до 1 кВт та 9 Нм. Незважаючи на те, що бензин зараз відповідає більш жорстким стандартам викидів Euro 6, воно йде без фільтра бензинових частинок.

Як альтернатива, турбонаддувний дизель також працював над тим, щоб відповідати вищезгаданим стандартам викидів, при цьому температура спалення знижувалась за рахунок збільшення обсягу двигуна, а також знову доданий каталізатор для зберігання окису азоту.

Проте точні зміни в переміщенні пальника масла — що на даний момент становить 1,5 літра — і потужності та обертальними моментами виходу до цих пір залишаються обманками.

За словами Mazda, «підвіска CX-3 та рульовий механізм керма також були точно налаштовані, щоб оптимізувати характеристики гальмування та покращити чуйність».

Просунуті драйвери-допомагають технології безпеки для Європейської моделі ринку розширюються до adaptive cruise управління з зупинка та ідуть функціональність, та Матриця світлодіодні фари, але поточно невідомо, якщо вони будуть запропоновані Вниз.

Продажі CX-3 пройшли незначний удар у минулому році, причому 17 479 прикладів було продано до кінця 2017 року, що означає зменшення на 4,6 відсотка у порівнянні з 18 334 постачаннями, зробленими в 2016 році.

Однак ці зусилля були достатніми для розміщення другої марки Mazda в минулому році сегмент невеликого позашляховика за $ 40 000, що пройшов шлях від Mitsubishi ASX (19 403 одиниці), але попереду Nissan Qashqai (13 495), Honda HR-V (11 843) та Subaru XV (10 161).